Автомобіль патрульних, що супроводжував автобуси з дітьми зухвало “підрізали” запорізькі “лихачі” – відео

2149

Наглість – друге щастя, але якщо її проявляти на трасі – це може стати чиїмось великим горем. Запорізькі лихачі  не соромляться навіть патрульних, хлопці так поспішали, що вирішили “підрізати” навіть машину патрульних, що супроводжували 5 автобусів з дітьми.

Люди виклали відео у мережу Інтернет, не приховували свого здивування від усього побаченого. Два чорних джипи, яких до речі дуже часто можна побачити в Запоріжжі, намагалися виїхати на смугу зустрічного руху, щоб здійснити обгін, але на їх шляху був поліцейський Toyota Prius. Водії спершу під’їхали в притул до автомобіля, далі почали зухвало мигати світлом, вимагаючи їх пропустити. Коли поліцейські проігнорували вимогу, один з джипів здійснив обгін по узбіччю дороги та став притримувати поліцейський, щоб інший водій зміг зрівнятися та висловити все велике обурення від дій патрульних.

У коментарях під дописом пишуть, що “лихачів” зупинили на Набережній в Запоріжжі та склали протоколи про правопорушення. Також з’явилося відео в соціальній мережі Фейсбук, як колона автобусів проїжджає, а на узбіччя патрульні розбираються з зухвалими порушниками.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...