“Азов” попрощався з бійцем Олегом Черевко, якого жорстоко вбили на Запоріжжі

889

28 липня в «Азові» простились із Олегом Черевком. Олег був бійцем зенітного ракетно-артилерійського дивізіону полку «Азов», мав звання старшого солдата. Йому було 29 років.

Нагадаємо, що 27 липня боєць ООС, який в Запоріжжі заступився за дівчину, помер. 21 липня поблизу магазину, який знаходиться на вулиці Космічній, 29-річний боєць ООС зробив зауваження молодику, який чіплявся до дівчини. Це йому не сподобалося й він завдав два удари йому по голові. Постраждалий впав на асфальт та більше не приходив до тями. «Швидка» відвезла чоловіка в 5-ту міську лікарню, де він декілька днів провів в комі.

Командир полку «Азов» Редіс виголосив під час прощання наступні слова: «Вчора пішов з життя наш бойовий побратим, не приходячи до тями після жорстокого побиття. У нього був яскравий бойовий шлях у лавах Збройних сил та Національної гвардії України. Сім місяців він пробув на передовій у складі «Азову». Олег, як порядна людина, заступився за дівчат на вулиці, за що був сильно побитий місцевими злочинцями. Ми з вами маємо пам’ятати одне, що підступний ворог не лише на фронті – він всюди. Ми ніколи не маємо права розслаблятися, завжди маємо бути напоготові. І ми зробимо все можливе, щоб покидьок, причетний до вбивства нашого побратима, поніс заслужене покарання. У цьому випадку для нього в’язниця буде лише спасінням. Слава Нації!»

У Запоріжжі з азовцем прощатимуться 29 липня об 11:00 на Фестивальній площі біля міської ОДА.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...