Баяни, пірамідки й не тільки: запорізький журналіст взяв участь в акції до дня смерті Кобзона – ФОТО

639
Фото: facebook.com

У Києві під посольством Російської Федерації 31 серпня пройшла акція під назвою «Highway to piramidka», присвячена до дня смерті Йосифа Кобзона. Одним організаторів заходу став запорізький журналіст Юрій Гудименко.

Нагадаємо, Йосиф Кобзон помер 30 серпня. З цього приводу українці теж вирішили «висловити своє співчуття» і провести акцію, організаторами якої виступила «Демократична сокира».

 

Захід провели біля посольства РФ в Києві. Варто відзначити, що подібна акція пройшла в Харкові, де також є посольство країни-агресора.

“Ми теж хочемо висловити своє співчуття з приводу смерті Йосипа Кобзона. Точніше, з приводу того, що він, активний пропагандист війни в Донбасі окупації українського Криму, помер не на лаві підсудних і не в тюрмі”, – сказали організатори.

Відомо, що Кобзон неодноразово відвідував підконтрольні бойовикам міста Донецьк та Луганськ з концертами, заявляючи про підтримку членів незаконних збройних формувань на Донбасі. Ватажки бойовиків нагородили Кобзона знаками “За заслуги перед “ДНР/ЛНР”. Про Майдан Кобзон говорив “Майдан українців зомбував, вони самі стали терористами”. Так само артист підтримав анексію Криму заявивши, що краще жертвувати гроші для півострова, а не для хворих дітей. Міністерство культури України внесло артиста в список осіб, що загрожують національній безпеці країни.

Учасники саркастичного флешмобу «Highway to piramidka» принесли під стіни посольства саме пірамідки, бо історія з Кобзоном, який подарував дешеву пірамідку хворому на рак хлопчикові, вже досить давно отримала широго розголосу.

 

Деякі люди принеси не просто дитячі пірамідки, а секс-іграшки, які за формою нагадують піраміду.

Також під будівлю посольства РФ принесли два порваних баяни – відсилання до класичного анекдоту «Хоронили тещу, порвали два баяни».

Фото: facebook.com

Нагадаємо, що вслід за Кобзоном загинув й ватажок бойовиків так званої «ДНР» Олександр Захарченко. 31 серпня його підірвали у ресторані з символічною для цього випадку назвою — «Сєпар». З цього приводу запоріжці також поділилися своїми емоційними реакціями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...