Безробітнім запоріжцям у пошуку роботи допомагатимуть кар’єрні радники

58
Фото: Google.com

З 2019 року в центрі зайнятості Запорізької області діятимуть кар’єрні радники. До безробітного буде здійснюватись індивідуальний підхід, завдяки чому має скоротитись кількість людей, які не можуть знайти роботу. 

Кар’єрний радник буде узагальнювати майже всю інформацію щодо безробітного з питань підбору роботи, так і можливостей формування та розвитку його нових професійних навичок і компетентностей, які мають попит на ринку праці. Іншими словами, кар’єрні радники – індивідуальні консультанти при пошуку роботи, планування кар’єри та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Наголошується, звернутися до спеціаліста можуть не лише зареєстровані безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік, потребуючи при цьому підтримки в управлінні своєю кар’єрою чи у професійному розвитку. Подібні послуги можна отримати у приватному агентстві, та на відміну від них клієнт центру зайнятості не сплачує за послугу – безкоштовно.

У разі звернення до кар’єрного радника громадянин підписує договір, у якому закріплюються взаємні права: обов’язки, план надання послуги й т.і.

Близько 44 тисяч мешканців Запорізької області перебувають на обліку служби зайнятості.

У європейських країнах вже давно інститут кар’єрних радників ефективно запроваджений у роботу державних служб зайнятості.

Читайте також: Відтепер українці будуть отримувати більшу заробітну плату

загрузка...