Бійці ЗСУ розказали як насправді виглядає всеосяжний режим тиші – відео

1117

Після відновлення, мінські домовленості запрацювали, як раніше. Іншими словами, учасники саміту, який пройшов 9 грудня 2019 в Парижі, домовилися не змінювати пункти в мінських домовленостях, а реанімувати старі. Як це вплинуло на ситуацію на Сході України? Гліб Бабіч ( Позивний Лентяй) проїхав увесь фронт, щоб побачити ситуацію на власні очі. Він спілкувався з бійцями, які зараз там знаходяться, щоб дізнатися, що відбувається.

Фронтова правда – 2. "Прорив Зеленського"Що думає фронт про "прорив Зеленського"? Про "мирні ініціативи", які блокують діяльність власної армії? Які засновані на "довірі" до Росії, яка завжди порушувала всі домовленості. Яка вже відмовилася від відповідальності за нинішнє "перемир'я".Я проїхав весь фронт для того, щоб побачити ситуацію на власні очі. Я говорив з десятками людей, які пройшли цю війну з самого початку.Вони не бачать в цьому прориву. Вони бачать в цьому незрозумілі дії влади, що ставлять під загрозу здатність до адекватної обороні.Вони бачать в цьому як мінімум дурість. Але підозрюють змову.Вони все одно будуть битися, при будь-якому розкладі. Але ціна тепер може бути набагато вище.Саме, завдяки "прориву Зеленського".Слухайте і дивіться.P.S. Ми вибрали найбільш толерантні висловлювання військових.Це відео на ютьюбі – https://youtu.be/PDalzYH744s

Gepostet von Гліб Бабіч am Sonntag, 2. August 2020

Українські війська не бачать в нових мінських домовленостях прориву та позитивних моментів для країни, лише незрозумілі дії влади, що ставлять під загрозу здатність обороняти кордони держави.

«У нас дуже багато запитань, набагато більше, ніж відповідей. Ми себе невпевнено почуваємо. Нам до кінця не зрозуміло, як це так, що не можна проводити розвідку, як це не можна використовувати безпілотні літальні апарати, як це не можна проводити інженерні роботи?» – розповідає один з українських бійців.

Виходить, що бійцям залишається лише сидіти в окопах та чекати. Солдати впевнені, що Росія не буде дотримуватися та виконувати умови припинення вогню.

«Розвідка БПЛА – на даний момент сама безпечна для того, щоб зберегти життя наших хлопців на фронті» – каже український солдат.

Виходить так, що українські бійці лишилися «без очей», оскільки заборонено не тільки використовувати безпілотні літальні апарати, а й ведення будь-яких розвідувальних дій.

Ворожі снайпери ведуть постійне полювання на українських бійців. Єдине, що може їх захистити – відповіді наших снайперів, особливо дії контр снайперських підрозділів, але їх діяльність також заборонена.

В останніх рішеннях домовленості сказано, що відкривати вогонь армія може тільки після наказу вищого командування, яке спочатку зобов’язане узгодити це з противником. На думку багатьох, такий механізм дій вичерпує усі шанси на перемогу наших військових.

В одному солдати впевнені точно, продовжуватися це буде не довго, тому що супротивник не збирається дотримуватися жодних домовленостей. Не дивлячись ні на що, українська армія не буде мовчати, якщо будуть вести вогонь.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...