Буде ринок, а не дерибан: в «ЄС» пояснили, як змінився закон про землю після правок фракції

88
Фото: Google

Ухвалення закону про землю з урахуванням принципових правок – це надважливе рішення, яке дозволить сформувати цивілізований ринок землі, при цьому не дасть розбазарити державні та комунальні земельні ресурси.

Про це на брифінгу у Верховній Раді після голосування заявив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко.

«Я ще раз підкреслюю – не йдеться про продаж землі, бо це була принципова позиція «Європейської Солідарності», яку я маю честь очолювати. Ми наголосили, що єдина можливість, коли «Європейська Солідарність» підтримає запуск ринку, буде заборона продажу державної землі. 11 мільйонів гектарів, які належать державі, тобто українському народу, заборонено продавати цим законом. Це поправка «Європейської Солідарності», і сьогодні в залі вона проголосована. Земля, яка належить комунальній власності, муніципалітетам, також заборонена до продажу», – зазначив Порошенко.

На Facebook сторінці Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» запоріжцям  роз’яснили головні зміни, яких добилася партія в земельному питанні.

Також українців ознайомили з найбільш поширеними фейками щодо законопроекту і закликали довіряти тільки перевіреній інформації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...