Це є свідченням крайньої безвідповідальності та дилетанства влади, заручником якої стає безпека кожного українця: Ігор Артюшенко – про реакцію влади на трагедію в Ірані

156

В ефірі телеканалу «Прямий» народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував трагедію в Ірані.

На думку політика, реакція української влади свідчить про безвідповідальність, що в свою чергу, ставить під загрозу безпеку кожного українця.

– Трагедія в Ірані з українським літаком викрила вкрай небезпечну ситуацію в Україні – якщо відбудеться загострення ситуації на фронті або станеться інша надзвичайна ситуація, то керівництво держави не зможе зібратися навіть за 18 годин та адекватно реагувати на виклики.
І це є свідченням крайньої безвідповідальності та дилетанства влади, заручником якої стає безпека кожного українця, – сказав він.

Ігор Артюшенко пригадав присутнім хронологію подій, які призвели до трагедії.

– 1. Другого січня відбувається вбивство ірнаського генерал-майора Касема Сулеймані. Зрозуміло, що Близький схід може запалати у будь-який момент, але не дивлячись на це президент країни летить відпочивати в сусідню з Іраном державу Оман. МЗС впродовж тижня не звертається до громадян, які знаходяться в Ірані з попередженням, не обмежують перельоти та пересування.
2. Після падіння літака прес-секретар президента Юлія Мендель розміщує у Фейсбуці недолугий пост “Сталося страшне… Президент терміново вилітає в Україну”. І після цього 18 годин немає жодних реакцій від керівництва України. Жодних указів, розпоряджень, навіть відео-звернень.
3. Зеленський з’являється у Києві, збирає екстрену нараду на якій немає керівника СБУ, немає керівника Офісу президента, немає міністра МВС, якому підпорядковується державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Тобто ми опинилися у ситуації, коли все керівництво держави не те, що не на роботі, а взагалі невідомо де. Проходить доба, а керівництво держави не може провести засідання, бо один відпочиває в Омані, другий у Куршевелі, інші взагалі деінде .

І це в умовах російської агресії, – наголосив політик.

Ігор Артюшенко підкреслив, що в порівнянні з керівниками інших держав, Зеленський найпізніше зробив звернення до народу України.

 – Це є демонстрацією неспроможності керівництва нашої держави вчасно реагувати на зовнішні виклики.
І це, на жаль, побачили не тільки українці, але й наш ворог – російський окупант, – підсумував політик.

Повний випуск ефіру: 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...