Це одна з чергових компенсацій Зеленського Коломойському за ухвалений вкрай невигідний останньому банківський закон: Ігор Артюшенко – про призначення Олександра Ткаченка

114

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики схвалив кандидатуру свого голови — народного депутата від фракції “Слуга Народу” Олександра Ткаченка — на посаду міністра культури та інформаційної політики.

Тему обговорили в ефірі «Прямого».

Народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко підкреслив поррушення процедури призначення високопосадовців Зеленським.

– Пан Зеленський навіть не намагається приховати порушення процедури призначення високопосадовців. На пресконференції на всю країну він заявляє, що шукає нових міністрів, хоча це прямі обов’язки Прем’єр-міністра (подавати кандидатури) та Верховної Ради (затверджувати їх або ні).

Такий вже у нас «ліфт» — антиконституційний.

Очевидно буде кадровий голод, якщо шукати міністрів і депутатів виключно серед вузького кола працівників 95-го кварталу. Бо професійних держслужбовців там нема, хоча 30 гумористів та їх обслуговуючого персоналу вже отримали високі посади.

Тому зараз Зеленський перейшов на призначення менеджменту Коломойського, бо в імперії олігарха лава запасних значно більша,  – зазначив парламентар.

Політик зазначив, що призначення Ткаченка є черговою компенсацією Зеленського Коломойському за ухвалений вкрай невигідний йому банківський закон.

– Так, я згоден з тим, що пан Олександр Ткаченко, якого пропонують на посаду Міністра культури, гарний менеджер, але це зовсім не означає, що він буде корисним для України на цій посаді.

Бо одіозний Портнов – це професійний юрист, а Коломойський – успішний фінансист. Але це жодним чином не означає, що один має очолити ГПУ чи МВС, а другий – Національний банк.

Бо трагічні результати таких призначень легко спрогнозувати наперед.

Так само і з кандидатурою пана Ткаченка. У 2008 році він публічно виступав проти впроваджена дубляжу фільмів в кінотеатрах українською мовою. Пройшло 12 років, а кількість і доходи кінотеатрів тільки зросли. Це означає, що його думка була політично заангажована.

Я був співавтором закону про мовні квоти на радіо, а пан Олександр Ткаченко активно протидіяв впровадженню української мови на радіо та на ТБ.

Він хороший управлінець з команди Коломойського і я припускаю, що його призначення – це одна з чергових компенсацій Зеленського одіозному олігарху за ухвалений вкрай невигідний останньому банківський закон.

Пан Зеленський навіть не намагається приховати порушення процедури призначення високопосадовців. На пресконференції на всю країну він заявляє, що шукає нових міністрів, хоча це прямі обов'язки Прем'єр-міністра (подавати кандидатури) та Верховної Ради (затверджувати їх або ні). Такий вже у нас "ліфт" — антиконституційний. Очевидно буде кадровий голод, якщо шукати міністрів і депутатів виключно серед вузького кола працівників 95-го кварталу. Бо професійних держслужбовців там нема, хоча 30 гумористів та їх обслуговуючого персоналу вже отримали високі посади.Тому зараз Зеленський перейшов на призначення менеджменту Коломойського, бо в імперії олігарха лава запасних значно більша.Так, я згоден з тим, що пан Олександр Ткаченко, якого пропонують на посаду Міністра культури, гарний менеджер, але це зовсім не означає, що він буде корисним для України на цій посаді.Бо одіозний Портнов – це професійний юрист, а Коломойський – успішний фінансист. Але це жодним чином не означає, що один має очолити ГПУ чи МВС, а другий – Національний банк.Бо трагічні результати таких призначень легко спрогнозувати наперед.Так само і з кандидатурою пана Ткаченка. У 2008 році він публічно виступав проти впроваджена дубляжу фільмів в кінотеатрах українською мовою. Пройшло 12 років, а кількість і доходи кінотеатрів тільки зросли. Це означає, що його думка була політично заангажована.Я був співавтором закону про мовні квоти на радіо, а пан Олександр Ткаченко активно протидіяв впровадженню української мови на радіо та на ТБ.Він хороший управлінець з команди Коломойського і я припускаю, що його призначення – це одна з чергових компенсацій Зеленського одіозному олігарху за ухвалений вкрай невигідний останньому банківський закон.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Середа, 3 червня 2020 р.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...