Це своєрідний знак якості, нагорода за захист державних інтересів України: Петро Порошенко – про санкційний список РФ

81

Уряд Російської Федерації розширив санкційний список проти громадян України. Туди потрапив і п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність»  Петро Порошенко.

«Санкції, які запровадили російська влада проти низки українських депутатів – це своєрідний знак якості, нагорода за захист державних інтересів України», – прокоментував дії Уряду РФ лідер опозиції

Петро Порошенко зазначив, що «Європейська Солідарність» всередині країни продовжує тримати оборону проти п’ятої колони Кремля та непрофесійної влади, яка «боїться опозиційних політиків більше, ніж справжніх ворогів України».

«Проти кого вони боряться? Хто для них вороги? Софія Федина – бо президент себе вважає проти неї потерпілим. Він її боїться. Так ми ж і не обіцяли легкого життя, ми обіцяли, що фракція «Європейської Солідарності» і буде тим парламентським спецназом, який не дасть нас затягнути за волосся в Російську імперію», – додав  Порошенко.

Серед внесених до списку санкцій 43 українських громадян також нардепи від «Європейської Солідарності» – Ахтем Чийгоз, Михайло Забродський, Софія Федина ; від «Голосу» – Святослав Вакарчук, Кіра Рудик, Сергій Рахманін, Ярослав Юрчишин; від «Батьківщини» – Валентин Наливайченко, Сергій Тарута, Михайло Волинець; нардеп Олександр Сухов (група «Довіра») та інші.

Раніше в санкційний список Кремля потрапив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко. На поповнення списку він також відреагував позитивно та звернув увагу, що до санкційного переліку не потрапив жоден представник «Слуги Народу» та ОПЗЖ.

«Я вітаю побратимів і посестер з включенням до спискую Моя Вам щира повага!

Бо наявність прізвища в цьому списку є найкращим показником принципової проукраїнської позиції політика та визнанням його діяльності проти російського агресора.

Пишу це як людина, яка «страждає» від цих санкцій РФ вже два роки.

Честь маю!

P.S. Звертаю Вашу увагу, що в списку немає жодного депутата від «Опозиційної платформи – За життя», «Слуги народу» і групи «За майбутнє».

Чому ж терористичний Кремль не має жодних претензій до нардепів з цих фракцій пояснювати, думаю, не треба. Бо відповідь є очевидною», – зазначив політик.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...