«Чекали на порятунок»: на Дніпрі перекинувся човен з трьома чоловіками

47

У суботу, 28 листопада, на Дніпрі навпроти «Яхт клубу» в Запоріжжі перекинувся човен. Троє чоловіків опинилися у воді на відстані 200 метрів від берега. Про це повідомляє прес – служба ДСНС.

Один з чоловіків вирішив плисти до берега самотужки, а двоє інших залишилися триматися за човен і чекати на порятунок. Крики про допомогу почули мешканці приватного сектора по вулиці Зарічній. Люди побігли на берег і зрозуміли, що сталося на воді.

Місцеві мешканці Анастасія Аніканова і Олексій Сафонов на власному весловому човні вирушили на пошук. Приблизно через 100 метрів натрапили на чоловіка у воді. Він схопився руками за човен, а його рятівники погребли до берега. Врятованого забрали додому, відправили його в теплу ванну і заварили гарячий чай.

Коли приїхала бригада швидкої, Микола Калугін вже зігрівся, почав нормально говорити і добре себе відчував, тому від госпіталізації він відмовився.

У той же час, очевидці події викликали екстрені служби. За двома пасажирами, які залишилися у воді приплив човен станції №3 Запорізької міської рятувально-водолазної служби. На допомогу також прибули бійці ДСНС. Чоловіків вдалося врятувати.

Постраждалі отримали сильне переохолодження, тому були госпіталізовані у 9-у міську лікарню.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...