Через байдужість комунальних служб у Запоріжжі міг згоріти цілий під’їзд

321

Вчора, 29 вересня пізно ввечері в одному із запорізьких будинків сталася пожежа, загорілася проводка на першому поверсі, а далі і квартира на другому поверсі, – пише мешканка будинку пані Анна. Оперативність прибуття та швидка робота рятувальників допомогла обійтися без людських жертв.

Втім, мешканці будинку, після вчорашнього, спати спокійно навряд зможуть. Річ у тім, що аварійну проводку, яка періодично іскрила запоріжці побачили ще півроку тому, залишили заявку в службі “15-80” та попросили усунути небезпеку. Як справа просувалася, на контроль мешканці напевно не взяли, очевидно, маючи необережність довіритися місцевій владі. Лагодили там щось чи ні, люди не знають, але наслідки вчора могли спостерегти.

Це добре, що сталося все приблизно о 23.00 і багато хто ще не спав, а якби це була глибока ніч … ми б усі просто вчаділи від диму.
Від задимлення до повномасштабної пожежі близько 5 хвилин і пройти вже неможливо, все відбувається дуже швидко. Реально було страшно, щиток іскрить і звідти палахкотів вогонь, причому горіли дроти всередині стіни!!! Страшно подумати, що могло б трапитися, якби всі спали. Не зрозуміло до кого звертатися, щоб проблему вирішили, платимо немалі гроші за комунальні послуги, утримання будинку у тому числі, а до життя людей нікому немає жодного діла! – обурюється пані Анна.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...