Через бездіяльність облради інтернат на Запоріжжі може перетворитися на руїни

118
Фото зі сторінки у Facebook Альберта Павлова

Не зважаючи на суспільний резонанс, через бюрократію, Чернігівський психоневрологічний інтернат, який знаходився в селі Калинівка Запорізької області, таки закрили. 122 постояльці, які називали заклад рідним домом, наразі намагаються звикнутись з ситуацією.

Активіст Альберт Павлов зазначає, що на цьому ще пізно ставити крапку. Адже велике приміщення (інтернат) в яке Запорізька облрада вклала мільйони гривень може перетворитися на руїни.

За його словами, чиновникам пропонувалося декілька варіантів, як можна експлуатувати надалі заклад, щоб він приносив користь.

«Є можливість при підтримці облради чи за грантові кошти встановити автономну котельню для будови, дати роботу декільком колишнім співробітникам Чернігівського інтернату, а також створити нормальні умови постояльцям», – пише він.

Чомусь жодна ідея депутатам в облраді не припала до душі, скоріш за все, колишній інтернат передадуть на баланс Чернігівської громади. На утримання такої великої території потрібні гроші, яких в громаді немає.

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...