Через будівництво житлового комплексу на проспекті Маяковського будуть знищувати дерева

430

Виконавчий комітет Запорізької міської ради підписав проект рішення про видалення зелених насаджень за адресою проспект Маяковського, 32.

Як поідомляє портал Запорізької міської ради, ТОВ «СТАТУС КАПІТАЛ» отримає дозвіл на видалення зелених насаджень, через будівництво багатоквартирного житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями. Передбачується знищення 64-х дерев та 3 585,0 метрів квадратних газону лучного, зі збереженням чотирьох тополь, які залишаються на місці в межах відведеної під будівництво земельної ділянки.

ТОВ «СТАТУС КАПІТАЛ» має віддати в казну міського бюджету м. Запоріжжя відновну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню у сумі 110 687,69 грн. Товариству буде видано ордер на видалення зелених насаджень наступного дня після подання ним документів про сплату.


Нагадаємо, що в цьому році міська рада вже дозоляла на проспекті Маяковського вирубувати дерева. ТОВ «Девелопмент енд Констракшн» зробили реконструкцію  пішохідної зони, на ділянці проспекту від вулиці Жаботинського до Патріотичної, вартістю 5,3 мільйона гривень. На місці будівництва було прибрано більше 70-ти дерев, 2-х тисяч “квадратів” газону і пересаджено 450 кущів.

Читайте також: В Запорожье банда требовала деньги за место на кладбище

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...