Черговий скандал з УПЦ МП в Запоріжжі: через молитву за українських військових вигнали священика

958
священика
Фото: Facebook
Запорізького священика УПЦ МП Ігоря Савву позбавили парафії в Запоріжжі через його проукраїнську позицію. Священик відкрито молився за українських військових,  а ще –  не згадував у молитві Кирила Гундяєва. На це також звернули увагу та підтвердили віряни, – повідомляє ТСН

Священик говорить, що в його розмінні усе просто, якщо на Україну напали, то це зло, а отже треба всі молитви спрямувати на те, щоб Бог вберіг Україну від вбивства та ненависті.

“Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, через яку висловлювалися до нас претензії, до мене особисто”, – заявив священик.

Про покарання священика попереджали неодноразово, а 11 березня йому відкрито повідомили, що служити у храмі він більше не має права. Віряни намагалися поговорити з цього приводу з Владикою Лукою та він відмовився від діалогу, також не став спілкуватися з журналістами, повідомляє ТСН. Зазначається, що до храму представники єпархії прийшли у супроводі молодиків, останні покинули храм тільки після виклику поліції. Владика Лука був у храмі, на час події і сам повідомив священику вердикт.

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...