Честь не продається: запоріжці збираються прийти в День незалежності на свій парад

1618

У зв’язку з цинічністю президента України Володимира Зеленського, який вирішив не проводити військовий парад у День незалежності, бо він коштує 300 мільйонів гривень, українці прийдуть на свій парад.

По це активно заговорили в соціальних мережах, люди готові прийти і навіть витратити власні кошти.

Українці, що не згодні з позицією Зеленського запустили флешмоб із хештегом #Наш_парад

Про рішення скасувати захід 24 серпня 2019 року стало відомо сьогодні. Зеленський повідомляє, що парад надто дорогий, тож підвищувати бойовий і патріотичний дух, як це роблять у сильних країнах світу він не буде.

“Зазвичай 24 серпня у нас проходить військовий парад. Такий помпезний і точно не дешевий. Краще ці гроші виділити нашим героям. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим”, – сказав Зеленський.

“Це солдати строкової служби, це курсанти, сержанти, офіцери – всі. І обов’язково військові, які проводять операцію в зоні Об’єднаних сил”, – пояснив президент.

Стільки ж грошей обійдеться переїзд Зеленського до нового офісу, там він економити не збирається і ділитися з військовими також.

Варто зазначити, останній раз скасовував парад в День незалежності Віктор Янукович. Що стосується української армії, то це вже не перші негативні дії та вчинки з боку глави держави. Раніше у Зеленського заявили, що в армії майна надто багато і його треба відчужити, пізніше прозвучала фраза, що кількість військових надто велика  і їх треба скоротити. Це в час війни.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...