Чи існуватимуть в Україні маршрутки у 2030-му?

183

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян стверджує, що ні – до 2030 року Україна повністю відмовиться від маршруток.

На брифінгу з автоперевізниками Омелян заявив про плани замінити маршрутки неопланами, автобусами й іншим громадським транспортом.

“До 2030 року на автошляхах України мають бути неоплани або їх аналоги – ніяких маршруток”, – повідомив міністр.

Омелян також зазначив: Міністерство інфраструктуру планує створити “ефект авіації” – так він називає позитивну динаміку змін у авіаперевезеннях в Україні. Жодних монополій, жодних схем. Це стосується як залізниці, так і автошляхів.

«Все просто: прозорі правила, чесна конкуренція і, як наслідок, нова якість перевезень для пасажирів та нові можливості для бізнесу. Сьогодні точно ніхто не може сказати, що міністерство лобіює якусь одну компанію, утискає інших або вимагає щось поза законом. Що стосується внутрішніх автобусних перевезень, ми змінили правила, відкрили ринок – і результат сьогодні перед вами. Це – автобуси, які вже працюють на рейсах і перевозять пасажирів. Це – не виставковий варіант. Це – новий транспорт для наших людей», – прокоментував Володимир Омелян.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...