Чи знизить запорізька влада ціни на послуги компанії «Вельтум-Запоріжжя»?

199
Фото - ілюстрація

У соціальних мережах місцевий активіст Артем Бородин підняв досить цікаву тему – проведення підсумків роботи компанії «Вельтум-Запоріжжя», яка надає послуги з вивезення сміття.

«Незабаром дата, коли варто підвезти підсумки діяльності Вельтуму. Переродженого Умвельта з підвищенням тарифів на вивіз сміття майже у два рази. Згадаємо, був підписаний «меморандум» із запорізькою владою. Якщо щось не так – погрожували знизити вартість на вивіз ТПВ», – пише користувач у соціальних мережах.

Нагадаємо, 25 червня 2018 року підписали меморандум. В рамках домовленості підприємство зобов’язувалось: підвищити зарплатню співробітникам, закупити нову техніку, оновити парк контейнерів. Також громадянам неодноразово «погрожували» впровадження програми із сортування сміття. Однак, далі слів справа не заходить.

Періодично люди скаржаться на переповнені баки. Ми неодноразово публікували скарги запоріжців. Варто відзначити, що деякі самі вині у забрудненні міста. Особливо загострена проблема з вандалами. Хулігани планомірно нищать майно компанії – палять контейнери, трощать їх, відгвинчують колеса. Винних не покарано.

Все ж питання лишається відкритим. «Вельтум» частково не виконав всіх обіцянок. Тож ми слідкуватимемо за ситуацією.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...