Чиновники найвищого рангу звернулися до данського посольства з вимогою повернути запоріжанці сина

562
Фото: rbc.ua

Нагадуємо, ми розповідали про викрадення дитини 2 травня на вул. Комарова Комунарського району.

Під час прогулянки у бабусі викрали онука. За словами матері дитини Анастасії Малапури, невідомі побили літню жінку, а тим часом батько викрав Даніеля та відвіз у невідомому напрямку.

Наразі, відомо, що хлопчик знаходиться на території данського посольства. Оскільки колишній чоловік постраждалої Монгенсон Ян Ког громадянин Данії.

«У мене вкрали дитину. Це сталося 2 травня. Він гуляв на майданчику з бабусею, і на неї налетіла банда чоловіків, які побили і волочили по асфальту… Я вас дуже прошу знайти і покарати цих людей… Дитину ховають у посольстві… Ми були в шлюбі з ним (громадянином Данії – Могенсеном Яном Когом). Але розлучилися, і я повернулася з дитиною в Україну. Це було законно, колишній чоловік дав на це дозвіл… Я проти того, щоб мою дитину вивезли за межі України, і зроблю все, щоб цього не сталося», – розповідає бідолашна мати.

Фото: rbc.ua

Анастасія вже близько тижня чатує під посольством. Міністр іноземних справ України Павло Клімкін повідомив, що мав досить серйозну розмову з цього приводу зі своїм данським колегою Андерсом Самуельсеном. У свою чергу, заступник міністра іноземних справ Єгор Божок у соціальних мережах сповістив про повторний виклик данського посла в Україну Рубена Мадсена по справі викрадення дворічного жителя Запоріжжя.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...