«Ця партія не дає обіцянок, яких не зможе виконати», – призер «Ігор Нескорених» Євген Олексенко розповів, чому балотується до Верховної Ради від «Європейської Солідарності»

63

Ветеран АТО, срібний медаліст змагань «Ігри Нескорених» з пауерліфтингу Євген Олексенко віднедавна – кандидат в народні депутати за списком партії «Європейська Солідарність» . Журналісти «Forpost»  дізнались, що стало поштовхом до такого рішення, і як партійні інтереси збігаються зі світоглядом кандидата.

– Чому ви прийняли рішення балотуватись до Верховної Ради від партії «Європейська Солідарність»?

– Мені подобається, що партія розвивається, як і люди, які в ній знаходяться. Я розумію, що для «Європейської Солідарності» головне – це збереження цілісності держави, це мова, віра, армія. Повністю поділяю ці принципи. Також більшість людей, які балотуються від цієї партії, знаю особисто, я бачився з Петром Порошенком, тісно співпрацюю з Ігорем Артюшенком, Андрієм Хімічевим. Всі вони достойні, готові відстоювати  проукраїнську позицію. Тому довго не вагався з вибором.

– Наскільки легко прийняли рішення стати кандидатом у народні депутати?

– Після того, як до влади прийшов Володимир Зеленський, почав задумуватись про політику. Багато рішень чинної влади мене не влаштовують. Вирішив з цим треба щось робити. Заручившись підтримкою партії, громади та спілки ветеранів балотувався в народні депутати.

– Ви можете конкретно назвати, які рішення нової влади вам не подобаються?

– Перш за все, це зупинення реформування Збройних Сил України. Петру Порошенку, який очолює «Європейську солідарність», за останні п’ять років вдалося створити нову боєздатну професійну армію. Як простий військовослужбовець можу сказати, що нас забезпечували обмундируванням, зброєю, харчами, виплати значно збільшились.

Зараз я бачу, що для Володимира Зеленського військова реформа непріоритетна. Він призначив начальником Генерального штабу Руслана Хомчака, який планує значно скоротити штат ЗСУ. У нас російсько-українська війна, потрібно захищати громадян, землю. На мою думку, такі рішення не припустимі у цій ситуації.

–  Яка головна мета партії «Європейська Солідарність» в новому Парламенті?

– По-перше, не допустити реваншу проросійських сил. По-друге, вступ України до НАТО та ЄС. І, звичайно, не допустити втрати надбань останніх п’яти років, які стали можливими завдяки зусиллям команди Петра Порошенка.

– Які першочергові завдання ви ставите перед собою вже в якості народного депутата України?

– Найголовніше – дисципліна. Не хочеться уподібнюватись деяким нашим народним депутатам від Запорізької області, які відвідали один-два засідання. Обранець має ходити на роботу, а не займатись своїми справами. Знаю, що мій однопартієць Ігор Артюшенко, який очолює “Європейську Солідарність” в Запоріжжі, не пропустив жодного засідання, буду наслідувати саме його.

Подаватиму законопроєкти для захисту ветеранів. Вважаю, що захисники на війні, та після неї, мають відчувати себе захищеними, потрібними цій державі. Маю намір розвивати ветеранський спорт. Сам ним активно займаюсь, тож знаю наскільки це важливо. Мрію при Міністерстві у справах ветеранів створити спеціальні спортивні секції на кожну область. Найближчий аналог – «Інваспорт» (це система фізкультури та спорту для інвалідів, яка функціонує в Україні на державному рівні, – примітка автора), тільки для воїнів ООС.

– Якою бачите Україну через п’ять років?

– Мені важко вам відповісти на це питання. Знаю напевно: «Європейська Солідарність» готова стояти в опозиції, відстоювати інтереси держави, Конституцію України. Ми ніколи не здамося.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...