Цього року зима до Запоріжжя має прийти очікувано, принаймні так заявили у Департаменті

26
Фото: прес-служби Запорізької облдержадміністрації

Зовсім скоро у Запоріжжі почнуться заморозки, а з ними й випаде перший сніг. Зазвичай, зима до нашої області приходить неочікувано не вистачає техніки, комунальники не встигають розчистити тротуари й т.і.

Цього року має обійтись без форс-мажорів, принаймні так повідомляють у Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації – спецтехніка готова на 100%.

За станом на початок листопада на виробничих базах Запорізького облавтодору у наявності протиожеледні матеріали для зимового утримання доріг державного значення, а саме: відсів – 19,38 тис. тонн або 97 % від потреби, сіль – 2,87 тис. тонн або 96% від потреби.

Для зберігання протиожеледних матеріалів відремонтовано та підготовлено одну стаціонарну базу та 32 тимчасові майданчики (100%). Підготовлено 27 пунктів обігріву (100%), 13 одиниць лінійно-виробничих будівель (100%), 14 адміністративних будівель (100%).

Для забезпечення роботи в осінньо-зимовий період відремонтовано та підготовлено 192 одиниць дорожньої снігоочисної техніки або 98%, яка буде задіяна для зимового утримання доріг.

Для забезпечення встановлення вздовж  ділянок доріг, що заносить снігом, засобів пасивної снігоборотьби виготовлено та відремонтовано 5400 пог. м снігозатримуючих щитів.

На балансі Служби автомобільних доріг у Запорізькій області на сьогодні перебуває понад 1,5 тис. км доріг загального користування державного значення.

Звісно, наскільки вдалося підготуватись службам до опадів, стане зрозуміло згодом. Головне, щоб не вийшло, як у минулі роки.

загрузка...