COVID-19 на телебаченні: запорізький телеканал переходить у режим «офлайн»

786

З 25 вересня до 2 жовтня частина команди Запорізької філії Суспільного мовлення переходить на дистанційний режим, через підтверджені випадки захворювання на коронавірус серед членів колективу.

На особливий режим роботи перевели всю філію. Усі хворі на COVID-19 перебувають на самоізоляції. Удома залишаються й ті працівники, хто контактував з інфікованими.

За словами продюсерки «UA: Запоріжжя» Наталії Андреєвої, сітку мовлення тимчасово змінять.

«Вихід у телевізійний ефір проєкту “Сьогодні. Головне” тимчасово зупинимо до 2 жовтня. Телевізійні новини створюватимемо дистанційно й без участі ведучих — це буде дайджест найважливіших подій регіону за день. Плануємо транслювати його в ефірі о 20:30», — сказала Наталія Андреєва.

На роботі диджитал-відділу особливий режим не позначиться. Саме з соціальних мереж і сайту «Суспільне. Новини» аудиторія зможе отримувати оперативні новини.

Нагадаємо, на Суспільному неодноразово підтверджували COVID-19 у працівників філій у різних регіонах. Через що ці філії Суспільного змінювали режим роботи, припиняли на деякий час вихід прямоефірних програм і новин, співробітники працювали дистанційно.

Джерело: “Детектор Медіа“.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...