Де у Запоріжжі святкувати Масляну – програма заходів

368

Цими вихідними у Запоріжжі, як і по всій країні, люди будуть святкувти «Масляну». Народні гуляння у місті стартують 17 лютого, однак основна маса веселощів запланована на неділю. 

За інформацією управління культури департаменту культури і туризму Запорізької міської ради масові заходи відбудуться на майданчиках біля палаців культури «Титан», «Орбіта», «Хортицький», а також біля районної адміністрації по Заводському району та в міському Палаці дитячої та юнацької творчості.

17 лютого

Площа біля Заводської райадміністрації

17 лютого на площі біля районної адміністрації по Заводському району (вул. Л.Чайкіної, 50), об 11.00 розпочнеться свято «Масляна». У програмі: яскраві концертні номери творчих колективів палацу культури «Заводський», конкурсно-ігрова програма, виставка та продаж робіт вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району та веселі розваги.

18 лютого

10-00. Міський Палац дитячої та юнацької творчості.

Міський Палац дитячої та юнацької творчості запрошує не веселі гуляння «Смачна Масляна у Палаці», які відбудуться 18 лютого о 10.00. Гостей свята чекає ярмарок-виставка. Святковий концерт за участю творчих колективів Палацу (велика зала). Ігри, конкурси, забави, майданчик «Караоке», показові Лицарські бої. На 12.00 заплановано спалювання опудала, а на 13.00 – «Масляна дискотека».

12.00. Майданчик біля ПК «Титан»

18 лютого на майданчику біля палацу культури «Титан» (вул. Перемоги, 131) відбудеться народне гуляння «Нова Масляна». Гостей свята чекатиме яскрава розважально-театралізована програма. Усі бажаючі зможуть не лише придбати вироби народних майстрів, але й взяти участь у майстер-класах із виготовлення тематичних сувенірів. На святі лунатимуть веселі пісні у виконанні найкращих фольклорних колективів палацу. Також у програмі: хороводи, тематичні фотозони, ігри та конкурси, за участь в яких видаватимуться жетони. Кожний власник жетонів зможе обміняти їх на смачні млинці, а наприкінці свята – взяти участь у лотереї та виграти приз.

12-00. Майданчик біля ПК «Орбіта»

Яскраво та весело проводжатимуть зиму та зустрічатимуть весну і на майданчику біля палацу культури «Орбіта» (вул. Лермонтова, 9). Свято відбудеться 18 лютого о 12.00. Гостей свята чекатимуть концертні номери за участю творчих колективів ПК «Орбіта», ігри, жарти і, звичайно, смачні млинці.

12-00. Майданчик біля ПК «Хортицький»

Веселі розваги з нагоди «Масляної» відбудуться 18 лютого на майданчику біля палацу культури «Хортицький» (пр. Інженера Преображенського, 15).  На гостей свята чекає зустріч із творчими колективами палацу, а також танці, хороводи, різноманітні тематичні конкурси та жартівливі ігри.

Читайте також: Хресна хода УПЦ МП відбудеться, але за іншим маршрутом

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...