Де в Запорізькій області небезпечно купатися

20

Наскільки чиста вода на організованих пляжах? Держустанова «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» провело перевірку на українських пляжах. Результати опублікували на сайті центру.

Що стосується нашої області, то під контролем лабораторного центру МОЗ знаходиться 22 пляжі. Серед них – 18 морських, на узбережжі Азовського моря, і 4 річкових в Запоріжжі та Енергодарі.

Відхилення від стандарту виявили в 1 пробі річкової води в Енергодарі, на міському пляжі «Сонячний». І в 1 пробі річкової води в Запоріжжі, на Правобережному пляжі. ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» рекомендував встановити щити про заборону купання. Проби води взяті на повторні дослідження.

Крім того, обласний лабораторний центр МОЗ опублікував свіжі дослідження водойм за тиждень. На громадських пляжах Азовського моря відхилень не виявили.

Що стосується пляжів на Дніпрі, то ситуація наступна. Відхилення виявили на пляжі «Сонячний» в Енергодарі. А також на Гребному каналі, на «Джаз», «Хвилі», біля готелю «Водограй» і на Правобережному пляжі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...