День української писемності в Запоріжжі відзначать радіодиктантом єдності

44
Фото: ЗОДА

Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці третій рік поспіль відбудеться радіодиктант національної єдності, до написання якого можуть долучитися всі охочі.

Як повідомили Forpost у прес-службі ЗОДА, об 11:00 усіх запрошують до Центру національних культур бібліотеки (5-й поверх) долучитися до написання радіодиктанту національної єдності. Початок написання диктанту об 11:30.

Радіодиктант також можна написати вдома, у школах та інших навчальних закладах, наодинці, в будь-якому колективі, навіть на роботі.

Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тому кожен учасник зможе себе перевірити. Також усі охочі можуть надіслати свої рукописні записи диктанту на адресу: вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, з поміткою «Радіодиктант» (лист потрібно надіслати в той же день). Можна сфотографувати або зробити скан тексту і відправити їх протягом доби на адресу rd@nrcu.gov.ua.


Святкування Дня української писемності та мови святкується з 1997 року та відзначається 9 листопада.

Читайте також: Рада приняла закон о растаможке авто на еврономерах

загрузка...