Департамент ЖКХ порушує закон, ігноруючи звернення депутата

229

Історія одного із запорізьких дворів, дорогу якого лагодили у цьому році, вже не нова. Мова йде про Ладозьку, 12.

У квітні поточного року, через процедуру Prozorro  були проведені чергові торги, в результаті яких обрали компанію, яка повинна була забезпечити проведення ремонтних робіт вунутрішньодворової дороги. Ціна ремонту майже 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Почали із замовлення проекту, який обійшовся нам з вами у близько 80 тисяч гривень. Робили півліта, а те, що все ж таки затвердили, виявилося не більше, ніж звичайний малюнок. За словами виконавця – проектом не передбачено бордюрів і насадження молодих дерев, замість тих, які були викорчувані.

Всередині вересня, затягуючи строки,  виконавець здає об’єкт. Виникає маса запитань та обурень. Мешканці разом з депутатом міської ради В’ячеславом Зайцевим та головою ОСББ Станіславом Скалозубом вимагають скликати комісію і оцінити результат роботи. Калюжа, яка була біля під’їздів будинку нікуди не ділася, асфальт поклали криво і дуже тонким слоєм. Бордюри не встановили, дерева на місце не повернули. Комісія прийшла: представниця департаменту ЖКХ, він же замовник послуг, – Інна Внукова, Олександр Оніщенко, директор ТОВ “МК Сфера”, він же переможець торгів та безпосередньо кінцевий підрядник – представник ТОВ “Напіна”.

Мешканці тоді провели експеримент і вилили кілька відер води на новопрокладену дорогу. Утворилася велика калюжа. Інна Внукова обіцяє – підрядника змусять усе виправити! Станом на 28 грудня 2017 року все залишилося без змін, мешканцям будинку залишається одне – запастися гумовими чоботами.

Депутат міської ради В’ячеслав Зайцев надіслав до департаменту ЖКХ кілька депутатських запитів та звернень, з вимогою подати до суду на виконавця – ТОВ “МК Сфера”.

Ремонтні роботи були проведені для галочки, ситуація в дворі жахлива, гроші просто витрачені без користі для людей. Департамент листи депутата проігнорував, навіть не надіслав належної відповідді.

загрузка...