Депутат міської ради зробив скандальну заяву з приводу фальсифікації виборів комбінатом “Запоріжсталь”

1249
«Основание»
Зараз триває друге пленарне засідання 25-ї сесії міської ради, на якій вже встигли обговорити досить багато доленосних для запоріжців питань.

Щойно депутати розглядали питання, стосовно визнання частини площі за адресою проспект Металургів, 2 не придатною для життя. Нагадаємо, приміщення за цією адресою є житловим гуртожитком, ще недодавно там локалізувалася їдальня “Жемчужина”. Об’єкт дійсно у дуже поганому стані. Сьогодні балансоутримувачем будівлі є завод “Запоріжсталь”.

У пояснювальній записці йдеться про те, що протягом 20 років у гуртожитку ніхто не проживає, а також ніхто не зареєстрований. Балансоутримувач це підтверджує та ручається за достовірність написаного.  Цю інформацію також озвучив заступник мера з питань ЖКГ Олексій Бородай.

У відповідь депутат міської ради від фракції “Батьківщина” Володимир Максимов повідомив, що на власні очі бачив у  списках виборців, коли обирали мера міста, імена людей, які зареєстровані за адресою проспект Металургів, 2. Якщо інформація підтвердиться, це означатиме, що “Запоріжсталь” використовував фіктивні адреси, або спеціально реєстрував людей на час виборів у приміщеннях, що належать заводу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...