Депутат облради Ярослав Гришин програв апеляцію і тепер мусить спростувати свої слова

1146
Депутат Запорізької обласної ради і місцевий адвокат Ярослав Гришин  програв суд керуючому справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимиру Подорожко.

Вчора, Запорізький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу Ярослава Гришина, який просив визнати рішення Шевченківського районного суду протиправним, про це повідомив Володимир Подорожко у соціальній мережі фейсбук.

Історія цієї суперечки триває півтора року, ще у липні 2017 року, під час сесії Запорізької обласної ради депутат від партії “Укроп” Ярослав Гришин мав необережність публічно оббрехати Володимира Подорожко, вказавши, що той начебто отримує заробітну плату не в облраді, а з рук народних депутатів.

В серпні того ж року чиновник звернувся до суду, щоб захистити честь, гідность та ділову репутацію. Шевченківський районний суд задовольнив позовну заяву Володимира Подорожка та зобов’язав Ярослава Гришина простувати неправдиву інформацію, яку розповсюдив. Останній публічно вибачатися не квапився, а подав апеляційну скаргу. Вчора суд її відхилив.

Суд визнав висловлювання Ярослава Гришина стосовно отримання мною зарплатні поза Запорізькою обласною радою, сказані на сесії обласної ради 27.07.2017, недостовірними та зобов’язав його спростувати цю інформацію!
І цей процес є підтвердженням тому, що за свої слова потрібно відповідати, навіть якщо ти депутат! – написав Подорожко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...