Депутат у Запоріжжі знехтував законом і розвернув агітацію в школі

609
Депутат міської ради від Опозиційного блоку Павло Михайлик знехтував законом України та моральними чинниками і пішов до однієї з запорізьких шкіл з агітацією.

Так, 14 червня депутат організував суботник на території запорізької школи №54, діти, разом із співробітниками навчального закладу прибирали територію та доводили її до ладу. Але, усе це потрібно було робити в халатах з надписом “Опозиційний блок” у синньо-білих кольорах.  Депутат опублікував пост гордості за таку добру справу і зазначив, що суботник провели разом з батьківським комітетом, проте активіст Денис Нечепоренко запевняє, що батьків там не було. Зрештою, це легко можна підтвердити або спростувати ідектифікувавши людей, що на фото.

Показовим є те, що вчителі та диркетор школи № 54, які несуть відповідальність за учнів, коли вони знаходяться на території школи, повелися на подібну маніпуляцію.  Втім, останні дзвінки уже пролунали, а тому свою причетність до показової зневаги законів легко можна заперечити. Варто зазначити, згідно статті 6 та 31 Закону України про освіту, агітація у закладах освіти сувого заборонена.

Треба відмітити, депутати від Опозиційного блоку порушують закони систематично та показово, чого вартують розміщені ними біл-борди з надписами російською мовою. Чекаємо реакції компетентних органів!

загрузка...