Депутат з БПП подав проект постанови, щоб не допустити інавгурації в день вшанування пам’яті репресованих

1196

Олександр Сугоняко – народний депутат від Блока Петра Порошенка – зареєстрував проект постанови про інавгурацію Володимира Зеленського 1 червня.

Хоча сам Зеленський бажає інавгурації 19 травня, в постанові Сугоняко пояснює, чому цього робити неможна. Складання присяги президентом за законом вимагає урочистостей; очікуються поважні гості з різних європейських країн, Америки тощо, що також вимагає урочистих заходів. Але Україна не може робити все це у День пам’яті жертв політичних репресій. Це дата щороку відзначається у третій тиждень травня і у 2019 припадає на 19 травня. В цей день приспускаються прапори, запалюються свічки, не проводяться масові гуляння.

“Варто зазначити, що статтею 3 Закону України “Про Регламент Верховної Ради України” передбачено трансляцію урочистого засідання Верховної Ради України у повному обсязі у прямому ефірі по радіо та телебаченню, а також запису у вечірні години по телебаченню. Разом з тим, у третю неділю травня, яка припадає цього року на 19 травня, відзначатиметься День пам’яті жертв політичних репресій”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...