Депутату Запорізької міської ради на сесії вручили підозру

646
фото - Час новин
Сьогодні, 30 січня проходить перша у цьому році сесія Запорізької міської ради.

Розпочалася вона об 11:00, зареєструвалися 48 депутатів, з таким складом працювати можна, тож присутні приступили до роботи.

За кілька хвилин до початку, з трибуни міської ради виступив прокурор Запорізької області Валерій Романов та доповів про кримінальну справу, яку порушили проти депутата міської ради Михайла Прасола.

Паралельно з тим у сесійній залі останньому вручили підозру про вчинення кримінального злочину. Валерій Романов доповів про обставини справи, адже сам підозрюваний із товаришами уже встигли наробити скандалів з цього приводу та озвучити власну версію того, що відбулося.

За словами прокурора, Михайло Прасол взяв іпотечний кредит у банку і зараз має заборгованість перед ним у розмірі 3.5 мільйона доларів. У той час, в декларації депутата ні слова про це не сказано, що є кримінальним злочином.

З якою метою Михайло Прасол приховав відомості про фінансові операції від НАЗК наразі встановлює слідство. Варто зазначити, інформація, що приховав депутат мала бути вказаною в електронній декларації ще в 2016 році.

загрузка...