Депутати Запорізької міської ради відхилили п’ять важливих звернень до центральної влади

22
Поділилося
538
Переглядів

Депутати фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді ініціювали шість важливих звернень до центральної влади, але на розгляд сесії пропустили лише одне з них.

Сьогодні, 3 листопада, в Запоріжжі проходить чергова сесія міської ради. Депутати «Європейської Солідарності» подали до порядку денного шість звернень. Одне з них – про гідне фінансування медичної сфери та своєчасну виплату зарплатні медикам, а також недопущення скорочення фінансування та кількості медичних працівників, було подано ще у вересні місяці, й депутати на постійних комісіях встигли ознайомитися й опрацювати звернення до президента та Верховної Ради.

Ще п’ять звернень, які подавали депутати, та які є вкрай важливими для усього українського народу, були відхиленими представниками провладних фракцій.

Це звернення:

– Про виплату 13 пенсії тим, хто отримує мінімальні пенсії та своєчасний перерахунок виплат пенсіонерам;

– Про відкликання закону, що має призвести до централізації місцевих бюджетів – законопроект №6062;

– Про недопущення зростання тарифів на комунальні послуги;

– Про недопущення змін у інклюзивній освіті – скорочення профільних працівників, що працюють з дітьми з особливими потребами;

– Про розслідування офшорного скандалу та покарання владних осіб причетних до виведення грошей ПриватБанку в офшори, а також особистих офшорів президента та його команди.

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов наголосив, що колеги з інших фракцій неодноразово підіймали ці теми в обіцянках виборцям, але довести свою позицію реальними діями – голосуванням, не забажали.

«В Регламенті міської ради є норма, що депутат має право вносити пропозиції, питання, звернення на розгляд сесії. Тому наша фракція сьогодні ініціювала декілька звернень до президента, Верховної Ради та Кабміну. Усі керівники фракцій отримали ці звернення в електронному вигляді, проте, не вважали за потрібне обговорити з колегами пропоновані звернення. Відбувається словесна еквілібристика з боку інших політичних сил, бо виборцям обіцяють, наприклад, захист прав пенсіонерів, а коли справа дійшла до голосування – пасують. Питання, за якими наша фракція ініціювала звернення, дуже важливі. Приміром, зміни пропоновані у законопроекті 6062 передбачають ліквідацію з 2023 року бюджету розвитку місцевих бюджетів. І звертатись до депутатів та урядовців потрібно негайно. Проте, одне зі звернень все-таки підтримали депутати Запорізької міської ради – щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я», – зазначив Олександр Константинов.

Подібні звернення фракції «Європейської Солідарності» ініціюють у всіх радах Запорізької області.

Читайте також: Запоріжці провели в останній шлях Івана Залужного: простилося з легендою кілька сотень людей. ФОТО

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода