Директор «Полюс-Айс» прокоментував скандал з піснею про Росію в центрі Запоріжжя

2650
Фото: Google.com

Нещодавно у соціальній мережі Facebook користувач Анатолій Демченко написав новину, що вчора, він вперше відвідав каток на площі Фестивальній близько 16:00. В принципі йому сподобалося попри одне але, за його твердженнями несподівано почала лунати пісня «Россия вставай на дворе Новый год!».

«І саме пік історії чому пишу цей пост. Пролунала вона, саме та пісня з таким текстом : “Россия вставай на дворе новый год”. (Далі лунали назви міст росії, під клубний ритм).
Чорт забирай, дійсно, в центрі Запоріжжя, в справжньому козацькому краї на 6 році війни лунає таке шмаття. Я авжеж намагався підбігти до жіночки, котра видає ковзани, але ноги роз’їжджаються і приповз коли пісня завершилася (дослівно, прим. авторки)», – пише активіст.

Скріншот зі сторінки Анатолія Демченка

Інформація сенсаційна зважаючи, що Україна сьомий рік протистоїть Росії, яка окупувала частину наших територій. Тому вирішили розібратися в історії.

За коментарем звернулися до директора фірми «Полюс-Айс», яка залила каток, пана Євгенія:

«Такого не може бути, принаймні, мені не відомо. Якби я дізнався про такий факт – негайно б звільнив людину, яка допустила це. Ми патріотично налаштовані, співпрацюємо з ветеранами АТО, на різдвяні свята у нас каталися безкоштовно дітки військових, які загинули на війні. Тому про жодні призиви не може йти мови. Через конкурентів нам нелегко, із самого початку були скандали.»

Потім він нам ще раз передзвонив, щоб уточнити, коли ця ситуація могла трапитися. Відзначив, що у нього є записи, де можна перевірити закиди. Якщо таке й трапилося – випадково, адже іноді транслюють музику з ютуба. «Ще раз наголошую, що навмисне про Росію ніхто б музику не ставив. Перевірю записи, хочу все перевірити», – додав він.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...