Діти, які постраждали в наслідок розпилення газу в одній із запорізьких шкіл досі в лікарні

249
Скріншот з відео

НП сталася учора, 16 жовтня, в школі №77, що у Шевченківськму районі. На третьому поверсі 14-річна дівчинка розпилила невідому речовину із газового балончика. З приміщення одразу ж евакуювали дітей.

«16 жовтня о 9:35 надійшло повідомлення від диспетчера швидкої допомоги, що в навчальному закладі у Шевченківському районі Запоріжжя розпилили газовий балончик. Негайно було проведено евакуацію 353 осіб. Поліцейські, які прибули на місце, встановили особу правопорушниці 2004 року народження», йдеться у повідомленні прес-служби Запорізької області.

Понад 20 учнів почали закашлюватись, погіршувалося самопочуття, 18 знадобилась госпіталізація. Їх відправили до «Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5». Цікаво, що перебувають вони там з різними діагнозами. Уточнити інформацію не вдалося, через лікарську таємницю. Деяких вже відправили додому.

Підліток-зловмисниця й раніше мала проблеми з поведінкою, з нею проводять роботу співробітники ювенальної превенції. Скоріш за все, її батьки відбудуться штрафом.

У свою чергу керівництво школи має сконсолідуватися з батьківським комітетом, щоб у майбутньому такого не повторилося. Зазначимо, працівники навчальних закладів не мають права перевіряти портфелі своїх вихованців, тому перекладати всю вину на них теж не варто.

Наразі продовжуються перевірки у школі№77. Спеціальній комісії разом з правоохоронцями доведеться з’ясувати всі обставини ситуації. Очевидець подій В’ячеслав Бодров звинуватив адміністрацію навчального закладу у прихованні деяких фактів. Навіть батьки дізнались про випадок з так званого «сарафанного радіо».

«Через те, що я був поблизу, хотів розібратися у ситуації. Мене обурює позиція адміністрації й деякого персоналу, який перешкоджає розумінню того, що відбувається. На одному відео мені повідомили, що йдуть навчання. Коли спробував зайти в школу, щоб зрозуміти, що відбувається мені стали знову перегороджувати шлях. Таке враження, що для працівників цієї школи – це норма не виносити НП, не ділитися тим, що відбувається. Після того, як запитав тех персонал, що відбувається вони відповіли, що нічого. Тільки після того, як приїхала, швидка, МНС, поліція стало зрозуміло, що в школі НП. Мене досі дивує ставлення яке побачив у цій школі», – пише він у Facebook чоловік.

загрузка...