Дитячі садки Запоріжжя сьогодні зустрічають малюків, як це відбувається на практиці

1107

Відсьогодні дошкільнята практично по всій Україні повернулися до дитячих садків.

Виключенням є міста, де через велику кількість заражених COVID-19 умови карантину не послабили. Запоріжжя до таких не входить, тож тут все за графіком.

Вже наприкінці минуло тижня батьки дошкільнят отримали повідомлення від вихователів про можливість занять у групах. Але, згідно з умовами, які озвучили в МОЗ, групи мають бути невеликими, тож до садків запросили не всіх дітей.

“Мені написали в п’ятницю минулого тижня і повідомили, що з понеділка можна приводити дитину, але додали –  поки це неточно,бо ж після вихідних ситуація може змінитися.  У нашому садку, (номер 24) групи по 8 дітей. Я так зрозуміла, що запрошували тільки тих дітей, чиї мами працюють. Попередили, що привести дитину треба з 7:30 до 8:00 , пізніше територію зачинять і можливості потрапити в групу не буде. Вранці ми пішли, на території біля входу нам поміряли температуру тіла, без масок батьків не впускали. На посту медики роздали анкети,там треба описати стан здоров’я дитини. Далі дитина без батьків. Тобто, навіть на територію майданчиків на вулиці пройти не можна. Нас попередили, що день скорочений, тому забрати дитину треба до 16:00” – поділилася мама одного з дітей пані Катерина.

Батьки, за словами жінки спокійно відреагували на те, що запросили лише дітей, у кого обоє батьків працевлаштовані. Каже, великої кількості бажаючих й так не було, дехто поки боїться вести дитину до колективу, а хтось як поїхав до села на карантин ще в березні, то досі не повернувся.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...