Дівчинку, яка не доїхала до санаторію “Великий Луг” знайшли мертвою

46939

Вчора ввечері, у групах соціальної мережі  Facebook активно розійшлася інформація про пошуки 13- річної дівчинки з Нікокополя. Ліза Корешнікова вийшла з дому о 17:00 та попрямувала до своєї подруги, яка на той час знаходилася у санаторії “Великий Луг”, що у Нікополі.

Назва санаторію дещо збила з “пантелику” мешканців Запоріжжя, тож вони також долучилися до пошуків, припускаючи, що це був той самий Великий Луг у Запоріжжі. Пізно ввечері поступило також звернення до редакції Forpost з інформацією про пошуки на Великому Лузі у нашому місті.

Не отримавши звістки від доньки, мама кинулася на пошуки, долучилися волонтери та активісти, які шукали майже усю ніч. Над ранок, до операції долучилося 220 співробітників поліції та кінологи з собаками. За кілька годин вдалося прочесати територію усього санаторію та прилеглі місця. На слід дівчинки навела знахідка – червона кепка Лізи, яка лежала у траві. Трохи згодом знайшли саму Лізу, мертвою. Тіло дівчинки лежало у воді неподалік санаторію “Великий Луг”.

Інформацію про знайдене тіло підтвердила поліція та повідомила, що смерть дівчинки настала у наслідок ножових поранень. Зазначається, що слідів згвалтування не виявлено.

Місцеві мешканці повідомляють, що це вже другий випадок за останній період, дівчата були з однієї школи.

 

загрузка...