Для гостей Еко форуму в Запоріжжі: викиди отрути в повітря зашкалювали

515

У минулі вихідні, а також у час проведення Еко форуму в місті показники забруднення повітря перевищили норму в 2,5 разів, пише Депо, посилаючись на Обласний лабораторний центр МОЗ. 

Фахівці досліджували якість повітря у Вознесенівському районі Запоріжжя. Зафіксували максимальні перевищення п’яти шкідливих інгредієнтах, найбільше перевищення зафіксовані по вмісту в повітрі фенолу – в 1,6 – 2,4 разу більше граничнодопустимих значень. Також у повітрі було забагато пилу – 1,28 – 1,3 разу, сірководню – в 1,1 разу, диаксиду азоту – в 1,2 разу, сірковуглецю – в 1,3 разу.

Для довідок: Фенол – це промисловий забруднювач, який є вкрай токсичним для людини і тварин. Викликає порушення діяльності нервової і серцево-судинної системи, подразнююче діє на шкіру, слизові оболонки дихальних шляхів і очей. Сірководень – дуже токсичний газ, який навіть у незначних концентраціях подразнює дихальні шляхи і очі. Сірковуглець отруйний. При отруєнні виникають головний біль, запаморочення, судоми, втрата свідомості. Промисловий пил викликає захворювання легенів. Діоксид азоту дуже отруйний при вдиханні, може знизити функцію легенів і збільшити ризик виникнення респіраторних захворювань.

загрузка...