Для запоріжців, які люблять нічне життя, неприємна новина – нічні клуби працюють тільки до 23:00

77
Фотоілюстрація

Відповідне рішення було прийняте вчора, 14 липня, під час онлайн засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Про це повідомляється на сайті облдержадміністрації.

Під час засідання було вирішено про запровадження наступних обмежень в області та Запоріжжі: заборонити роботу розважальних закладів (нічних клубів) з 23:00 до 7:00. Також у відповідні години не мають працювати ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кафетерії, буфети тощо, заклади культури, крім кінотеатрів та закладів, які надають послугу з адресної доставки їжі та замовлень на винос.

Дозволено роботу закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв.м. площі закладу культури.

Поліцейських попросили посили заходи контролю за дотриманням протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорту, закладах громадського харчування, розважальних закладах у нічний час з метою запобігання поширення коронавірусу.

Нагадаємо, минулого тижня Кабмін заборонив роботу нічних клубів після 23:00. Правоохоронці в курортних містах Запорізької області вже декілька разів викривали заклади, які працювали після 23:00.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...