До нардепів звернулися громадські та політичні організації з вимогою закрити Верховну Раду на карантин

311
Фото з Facebook

Відповідна вимога висунута через неспроможність громадськості впливати на роботу Верховної Ради на час карантину. Люди бояться, що нардепи похапцем приймуть ряд законів, які загрожуватимуть суверенітету України та будуть вигідними для Росії. Бо ж тенденція вказує на можливість таких дій. 

Громадські та політичні організації звернулися до Верховної Ради України з проханням припинити роботу на час карантину, який запровадили в країні через загрозу коронавірусу.

«Українська громадськість небезпідставно і серйозно обурена тим, що продовжуючи роботу у звичайному пленарному режимі, у Верховній Раді планується ухвалення пакету зрадницьких рішень. Це абсолютно цинічний і безвідповідальний задум — скористатися пандемією і карантином для ухвалення антидержавних законів. Сподіваючись, що заборона масових зібрань завадить масовим протестам українців, які готові вийти на захист своїх прав та національних інтересів».

Очевидно мова йде про засідання тристоронньої контактної групи з мирного урегулювання ситуації на Донбасі, яке відбулося 11 березня в Мінську. На заході були присутні Голова Офісу президента Андрій Єрмак та заступник Адміністрації президента Росії Дмитро Козак. Пресслужба ОП досить сухо відрапортувала про результати домовленостей, подробиць не повідомлялося. Журналістам та громадянам України більшість фактів довелося дізнаватися з російських ЗМІ. Там говорили, що на зустрічі домовлялися про створення ради з представниками ОРДЛО. Пізніше Єрмак підтвердив новину.

У зв’язку з цим виникає багато питань. Адже Росія таким чином постає «голубом миру», а бойовиків «ДНР/ЛНР» легітимізують. Особливо тривожить, що всіх нюансів до сьогодні так ніхто й не роз’яснив.

Саме тому на час поки в Україні запровадженні обмежувальні заходи, небайдужі громадяни просять нардепів також йти на карантин.

Звернення підписав і запорізьий нардеп 8 скликання Ігор Артюшенко, він закликав українців підтримати ініціативу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...