До відома запоріжців – за несплату аліментів не пустять за кордон і відберуть права

347
аліменти

В Україні з сьогоднішнього дня набув чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Закон передбачає обмеження виїзду за межі країни боржника, який не платить аліменти, пише “УНІАН”.

Також до боржника, у якого є заборгованість зі сплати аліментів в розмірі, який сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, можуть застосовувати такі заходи: тимчасово обмежити його в праві керувати транспортним засобом, користуватися вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, спорядженими гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, а також обмежити в праві полювання.

Також пропонується новий вид адміністративного стягнення у вигляді соціальних робіт, які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час платних суспільно корисних робіт, вид яких визначатимуть органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, в Україні запрацював публічний реєстр боржників щодо сплати аліментів. У ньому перебуває вже понад 75 тисяч записів.

Читайте також: Відсьогодні запорізькі абітурієнти можуть починати реєструватись на ЗНО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...