Добровольці готові зайняти позиції ЗСУ, якщо українських військових відведуть

899
Фото: Google.com

Попри непокоєння в суспільстві через так звану «формулу Штайнмаєра», ані президент Володимир Зеленський, ані його штаб, не надали конкретної відповіді, що конкретно прописано в цьому документі.

Наразі говорять про відведення українських військових, що аж ніяк не влаштовує самих захисників та мешканців прилеглих територій до окупованих. Зокрема, ми повідомляли про акцію протесту жителів Золотого-4.

Заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт наголосив, в разі відведення військ на Донбасі добровольці готові зайняти їхнє місце.

«Як головнокомандувач, президент, звичайно, може віддавати наказ про відвід, про демілітаризовану зону, а ми заявляємо: ми з війни не підемо. Там, де він відведе війська, ми зайдемо, заведемо тисячі осіб», – розповідає він.

Заступник Дмитра Яроша, Андрій Гергерт, хоче зустрітися з головнокомандувачем задля обговорення майбутнього плану. Існують побоювання, що Володимир Путін, навмисне вводить в оману Володимира Зеленського. Таким чином очільнику Кремля вдасться реалізувати свій амбітний план – збирача земель.

Читайте також:Мешканці селища Золотого звернулися до президента з проханням не відводити війська ЗСУ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...