Дорога до запорізького моря буде: розпочато середній ремонт

1383

Національну автомобільну дорогу  Н-30 Василівка-Бердянськ нарешті почали ремонтувати. Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

Середньо добова інтенсивність руху транспортних засобів на цій дорозі становить від 2699 до 6525 автомобілів. Великий потік також вантажних транспортних засобів, які їдуть до Бердянського порту, а потім повертаються назад. У зв’язку з цим, дорогу розбивають дуже швидко, враховуючи також і той факт, що чогось більшого, а ніж середній ремонт дорога не бачила.

Після того як сніг зійшов, дорога покрилася ямами, тріщинами та цілими вибоїнами. Водії необноразово скаржилися на жахливий стан та припускали, що Бердянськ може залишитися без туристів, якщо не зробити хоча б ямковий ремонт. Найбільш аварійною є ділянка в Чернігівському районі.

Ремонтує дорогу компанія ТОВ «Автомагістраль-Південь». Так, згідно проведених тендерних закупівель у жовтні місяці 2017р. Службою автомобільних доріг було укладено договір з підрядною організацією ТОВ «Автомагістраль-Південь» на виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка-Бердянськ на ділянці  км 55+082 – км 89+526.

Виконання робіт на об’єкті було розпочато  04 червеня 2018р. Роботи виконуються від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ. Проводяться роботи з фрезерування непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття.

На сьогодні відфрезеровано – 3 200 кв. м, загальною протяжністю 0,8 км.  Після фрезерування існуючого покриття, підрядником планується виконання робіт з регенерації шарів основи дорожнього одягу та влаштуванню вирівнюючого та верхнього шарів покриття

Ремонтні роботи будуть виконуватися з частковим обмеженням руху автотранспорту.

загрузка...