Другий уряд Зеленського точно не займатиметься реформами, бо у олігархів і без реформ все добре, – Ігор Артюшенко

48

Нові ротації в українському політикумі обговорили в ефірі 5 каналу. Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що зеленський змінив уряд дилетантів на уряд олігархів, які точно не будуть займатися реформами.

– Голосування депутатів Верховної Ради всліпу за другий уряд Зеленського та безпідставне звільнення генпрокурора повинно нарешті відкрити очі українським виборцям, які вірили у народовладдя, можливість голосувати смс-ками, самим обирати суддів чи голову СБУ та в щастя і дива.

Хоча справжньої причиною зміни уряду було бажання лайкозалежного Зеленського «повісити всіх собак» на міністрів, тим самим зберігши відсотки довіри до себе-коханого або хоча б пригальмувати їх падіння.

Ми ж з вами, на жаль, можемо констатувати переконливу перемогу українського олігархату над «хіпстерами на самокатах». І якщо перший уряд Зеленського був хоч і дилетантським, але хоча б прозахідно орієнтованим, то другий уряд точно не займатиметься реформами.
Бо у олігархів і без реформ все добре,  – заявив Ігор Артюшенко.

Політик наголосив, що нинішній уряд вірогідно діятиме як керівництво країни часів Януковича.

Запас міцності, залишений у спадок попердньою владою давно вже розтриньканий наступниками і Україна може брати гроші тільки з двох інституцій: у МВФ або у Путіна.
І якщо сучасна влада не виконує вимоги, щоб отримувати фінансування з міжнародних західних інституцій, то вона готується взяти гроші у Росії.
Як Янукович у грудні 2013.

Але треба розуміти, що Путіну не потрібна економіка — його цікавить геополітика. Він хоче відновлення Радянського Союзу, Російської імперії і йому глибоко байдуже на рівень життя власного росіянина. І український олігархат може погодитися на цей варіант, бо Путін дозволить продовжувати їм паразитувати на державі.

На цьому роздоріжжі влада знаходиться вже рік, але їхні намагання остаточно звернути у бік Москви блокує проукраїнська опозиція.
Сьогодні Сергій Сивоха випадково впав і зараз влада в чергове зрозуміла, що говорити про мир під дулами російських автоматів ще точно зарано.
Та це зовсім не означає, що спроби впихнути нам «русский мир» не будуть продовжені, підсумував він.

Повний випуск ефіру – за посиланням https://www.5.ua/polityka/shliakh-do-myru-cherez-ruskyi-myr-abo-novi-initsiatyvy-vlady-zi-zdachi-nezalezhnosti-ukrainy-infovechir-210169.html?fbclid=IwAR08MHZqWszoFntwSkUC48uEHuu7CagyJrZSX901TMYo7NbLzJpzAIFwxeM 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...