Друзі загиблої в запорізькій інфекційній лікарні лікарки просять небайдужих підписати лист до обласної влади

168

Про це на своїй сторінці повідомила близька подруга загиблої дівчини.

Друзі Ольги Гліви, яка 3 лютого загинула в КНП “Обласна інфекційна лікарня” ЗОР під час пожежі, написали відкритий лист до голови Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та голові постійної комісії облради з питань охорони здоров’я. В листі вони закликають можновладців взяти на контроль і посприяти прозорому розслідуванню пожежі у інфекційній лікарні, під час якої загинула лікарка та троє пацієнтів.

“Ми, друзі і близькі загиблої під час пожежі в обласній інфекційній лікарні лікарки-анестезіолога Ольги Гліви, представники громадськості та засобів масової інформації звертаємося до вас із проханням посприяти всебічному, прозорому та неупередженому розслідуванню трагедії в лікарні.
Просимо проконтролювати проведення експертизи з метою встановлення правдивої причини пожежі, що забрала життя Ольги та трьох пацієнтів. Інцидент, що трапився в Запорізькій обласній клінічній лікарні – це трагедія не лише для родин загиблих та м.Запоріжжя, а й для всієї країни. Лікарні мають бути безпечними як для пацієнтів, так і для медичних працівників, щоб молоді, талановиті, перспективні лікарі не гинули під час виконання службових обов’язків.Вважаємо неприпустимим визнання пожежі в інфекційній лікарні 3 лютого 2021 р. нещасним випадком без висновків належної неупередженої експертизи.
Просимо взяти під особистий контроль проведення справедливого розслідування.
Надзвичайно важливо, аби всі винні були покарані для того, щоб подібні трагедії більше не повторювались.”

Усіх небайдужих просять приєднатися та поставити свій підпис. Підписати відкритого листа можна за посиланням на гугл-форму.

Нагадаємо, за висновком судмедексперта, люди загинули не через отруєння димом.

Читайте також: В Запоріжжі дві автівки не поділили жваве перехрестя

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...