Двох запорізьких нардепів від «Слуги народу» облили зеленкою — фото

317

Сьогодні, 21 липня, в Києві поблизу ВР активісти облили зеленкою депутата ОПЗЖ Олега Волошина. Причиною стали його слова про «відсутність суверенітету» в Україні. Під роздачу потрапив й запорізький нардеп Євген Шевченко від «Слуги народу» та його колега Олександр Кабанов.

Нардепи були дуже розгнівані інцидентом. Після того, як правоохоронці затримали чоловіка який облив Волошина зеленкою, нардеп підбіг та вдарив його в обличчя. Слідом біг Євген Шевченко з криками «Фашист» (в бік активіста).

Шевченко надав коментар журналістці «Радіо Свобода» Софії Середі. Розповів, що звернеться до суду з вимогою відшкодування матеріальних збитків, за зіпсовану сорочку, галстук, штани та сумку.

Також «дісталося» Олександру Кабанову, який сам із Запоріжжя, проте зараз проживає в столиці. «Смотрящій» від «Слуг народу» (президенту запропонували назначити у всі райони відповідальних за місцеві вибори. В Запорізькій області – Кабанов) спокійніше відреагував на ситуацію. Принаймні, журналісти не зафіксували на камеру нецензурну лексику та погрози.

Нагадаємо, нардеп Євген Шевченко неодноразово виступав в пропагандистських російських ЗМІ.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...