Експерти пояснили зростання рейтингу Зеленського

190

Лідерство Зеленського – результат кризи довіри до старої опозиції. Він зростає через недовіру до Тимошенко і Гриценка. Про це повідомили експерти після оприлюднення нових рейтингів кандидатів в Президенти.

Згідно останніх соціологічних опитувань, до другого туру виборів виходять Володимир Зеленський (17,3%)  та Петро Порошенко (12,3%). Юлія Тимошенко (11,8%) втратила лідерство в кампанії і перестала бути кандидатом з найбільшим рейтингом. Опитування проводили одразу три впливові агенції –  КМІС, Центр Разумкова і Социс.

 Сплеск рейтингу Зеленського фахівці пояснюють тим, що він стартував 1 січня і почав активну кампанію, в якій коміка підтримує «1+1» – канал його покровителя Коломойського

В той час Петро Порошенко кампанію лише починає. Його рейтинг протягом останніх місяців поступово зростає. Ця тенденція посилиться тепер, коли Глава держави почне оголошувати свою програму на наступний термін.

Політологи зазначають, що всупереч реакції українців на висування Зеленського, є неправильним ставитися до нього як до клоуна, а кандидатство сприймати як черговий жарт. Фахівці наголошують: Володимир Зеленський – серйозний політико-бізнесовий проект корумпованого олігарха Коломойського.

– Коломойський проштовхує Зеленського в Президенти для того, щоб уникнути відповідальності за розграбування Приватбанку та виведення за кордон коштів мільйонів його вкладників.  Наприкінці 2016 року держава врятувала вкладників Приватбанку коштом платників податків – тому банк був націоналізований. Нині вже державний банк судиться з колишніми власниками за повернення вкрадених коштів. Прихід до влади маріонеткового президента для Коломойського є способом вийти сухим із води, – пояснюють політологи.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...