Експрес-тести, апарати ШВЛ та дезінфекційні засоби: на що в Запоріжжі витратять 100 млн грн

121
Фотоілюстрація фейсбук Володимира Буряка

З метою уникнення поширення коронавірусу сьогодні в Запоріжжі ввели карантин. В місті тимчасово припинять роботу об’єкти загального користування з присутністю понад 10 осіб.

На боротьбу з розповсюдженням коронавірусу та надання медичної допомоги хворим з місцевого бюджету виділять 100 млн грн. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив мер Володимир Буряк.

Усього до переліку заходів, на які виділили кошти, включили 30 позицій, серед яких придбання:

  • швидких тестів для виявлення коронавірусу,
  • додаткових дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту, безконтактних термометрів для Центрів первинної медико-санітарної допомоги та всіх лікарень міста,
  • апаратів для механічної дезінфекції великих площ, термічного генератора, генератора холодного туману, реагентів для лабораторної діагностики, засобів захисту та обробки для лабораторного центру тощо.

Окрім цього, мер зазначив, що до 63 апаратів штучної вентиляції легень і 83 моніторів пацієнта планують придбати ще 20 апаратів ШВЛ і 20 моніторів. На випадок епідемії коронавірусу в Запоріжжі з резервного фонду в бюджеті міста для потреб лікарень у препаратах і витратних матеріалах готові виділити ще 50 млн гривень.

В усіх місцях масового скупчення людей, транспорті і прибудинкових територіях будуть проводити  постійну санітарну обробку.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...