Фермерське порушення на території Павлівської сільради: чия земля

632

2 серпня до Павлівської сільської ради звернулись місцеві мешканці повідомивши, що на земельній ділянці, загальною площею 36 га, яка знаходиться в комунальній власності Павлівської сільради, сільськогосподарська техніка збирає врожай. Повідомляє видання “Факти Запоріжжя”.

Варто зазначити, що дана земельна ділянка не передається жодній особі в оренду чи користування, оскільки право власності на вказану ділянку перебуває у сільради.

Відповідно, у відповідь на протиправні дії невідомих, керівництво  Павлівської сільської ради одразу звернулось до правоохоронних органів з повідомленням про самовільну обробку невстановленими особами земельної ділянки.

Як правило, після такого повідомлення, представники поліції повинні виїхати на місце, зафіксувати факт порушення законодавства та зупинити протиправні дії. За необхідності можливий виклик на місце події власника земельної ділянки та порушника.  Але цього не сталося.

Одна з місцевих мешканців зафільмувала цікаву картину в полі.

Як виявилось, на окрім поліції, на цей захід вирішили прибути голова Вільнянської райради Андрій Салякін та депутатка Вільнянської райради Тетяна Плетень, яка теж є головою одного с фермерських господарств, що обробляє землі  на території Павлівської сільради.

З відео бачимо, що пан Салякін спільно з представницею поліції щось занотовують. Втім, побачивши жінку – правоохоронниця збирає документи в теку та ховає їх.

Так, згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» ст. 24: депутат має право порушувати в раді та її органах питання про необхідність проведення перевірок з питань, віднесених до компетенції цієї ж ради. Але, згідно із Земельним кодексом України власником земель комунальної власності є Павлівська сільська рада!

А отже, що виходить. Депутатка і голова ВІЛЬНЯНСЬКОЇ райради безпідставно приїхали захищати права невідомого голови фермерського господарства, який незаконно обробляє цю землю та не сплачує жодної гривні податків до бюджету Павлівської громади.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...