Фонд Порошенка та ROSHEN закупили ще 42 500 захисних костюмів для українських медиків

568

Літак з засобами захисту сьогодні вилетів з Південної Кореї.

З Сеула костюми прибудуть до Києва, а вже звідти відправляться по регіонах.

Це вже друга велика партія захисних костюмів, яку Фонд Порошенка та ROSHEN придбали для українських лікарів. Перша партія вже доставлена в усі області України. В Запоріжжі сто захисних костюмів отримала Обласна інфекційна клінічна лікарня.

Влада повністю провалила підготовку до епідемії коронавірусу в Україні та не забезпечила належного захисту для медичних працівників, які сьогодні стоять на передовій боротьби з хворобою. Майже кожен п’ятий інфікований в Україні – це лікар. І їхня кількість зростає кожного дня.

Сьогодні медпрацівники як ніколи потребують нашої допомоги. Якщо будуть захищені медики – будуть захищені українці. Саме тому Фонд Порошенка та ROSHEN продовжують постачати захисні костюми, маски та обладнання по всій Україні”, – написав на своїй сторінці у Facebook Петро Порошенко.

Як надавалася допомога українським лікарям можна подивитись на відео.

Фонд Порошенка та ROSHEN продовжують постачати захисні костюми, маски та обладнання по всій Україні

Влада повністю провалила підготовку до епідемії коронавірусу в Україні та не забезпечила належного захисту для медичних працівників, які сьогодні стоять на передовій боротьби з хворобою. Майже кожен п’ятий інфікований в Україні – це лікар. І їхня кількість зростає кожного дня. Сьогодні медпрацівники як ніколи потребують нашої допомоги. Якщо будуть захищені медики – будуть захищені українці. Саме тому Фонд Порошенка та ROSHEN продовжують постачати захисні костюми, маски та обладнання по всій Україні. Дякуємо лікарям. Цінуємо їхню працю. Об’єднуємося, щоб допомогти!

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 26 квітня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...