Фотофакт: в історії з будівництвом ТЦ біля Цирку у Запоріжжі з’явилися нові обставини

2186
озеленення парку
facebook.com/zaitsev.viacheslav/

У Запоріжжі активісти планують власноруч взятись за озеленення парку Яланського.

Про це повідомляє В’ячеслав Зайцев, який відправив листа до міського голови.

“Звернулася до мене громадськість, як кажуть: “поступил сигнал”. Суть в тому, щоб зробити нові насадження в парку Яланського. Так, так я знаю про петицію, але ж вся суворість наших петицій компенсується необов’язковістю їх виконання. Згадати наприклад велопетицію де взагалі нічого не зробили – ведеться кропітка та наполеглива робота. Листа меру написав, фото додається”, – пише активіст.

Люди планують проводити озеленення та оновлення дерев за власний кошт. У листі до Буряка, аби “підтримати іціативу громади морально”, Зайцев просить міську владу виділити лише “одну поливальну машину, комплект лопат у кількості 10 штук, візок для землі, а також 10 пар рукавиць”.

facebook.com/zaitsev.viacheslav/

Висадка дерев буде проводитися з залученням професійних спеціалістів з озеленення, враховуючи всі екологічні та ландшафні фактори, йдеться в листі.

Садити дерева у парку запоріжці планують з 17 березня по 29 квітня.

Нагадаємо, на початку лютого в сквері (між ТЦ «Україна» та Цирком), ділянка якого тепер належить депутату міськради Володимиру Кальцеву, обрізали дерева. На місці парку планують побудувати новий ТРЦ. Тому активісти виступають проти знищення дерев і захищають довкілля.

Читайте також: В сесійній залі Запорізької міськради зустрілись прихильники та противники ТРЦ Кальцева

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...