Фотографувати не можна: керівниці медичного закладу в Запоріжжі вигадали, що комунальний заклад їхня власність

7141

Сьогодні, 26 липня запрацював реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами Вознесенівського району.

Мабуть спершу планувалося урочисте відкриття, та коли гості зібралися, керівниці центру повідомили, що свята не буде. А все, слід припускати тому, що на захід прийшов не той депутат. Варто зазначити, ремонт та облаштування центру відбулося за рахунок коштів міського бюджету та депутатського фонду Олександра Кобзарюка, який був сьогодні на відкритті.

Під час урочистостей керівниці закладу були не надто привітними, більше того, проявляли зверхність та перешкоджали роботі журналістів. “Тут не можна фотографувати, може ще до моєї квартири прийдете знімати?” – заявляли жінки, з впевненістю, що праві. Не хотіли також коментувати чи надавати якусь інформацію стосовно закладу та бюджетних коштів. Вони запевнили – жодного урочистого відкриття не планувалося сьогодні. Втім, батьки діток з особливими потребами повідомили, що прийшли саме на відкриття. На ознаки свята вказували також різнокольорові кульки. З чого такий переполох присутні не зрозуміли, втім, одна з жінок висловила думку, що заслуговує на увагу:

“Ви ж бачите, на подібні відкриття приходить власною персоною Пустоваров, сьогодні очевидно йому не вдалося прийти, тож усі бонуси в день відкриття дісталися б депутату що прийшов та який долучився фінансово. Мабуть дав наказ цим жінкам нікого не впускати і нічого не коментувати. Судячи з кількості біл-бордів по місту з його обличчям, пропіаритися він не опускає можливості.

Чи так було, напевно сказати не можна, втім, ситуація із знищенням частини дерева, яке закривало біл-борд з обличчям Пустоварова змушує вірити подібним думкам. Прикро й інше, виконуючи накази Пустоварова, люди готові підставити себе під статтю закону, перешкоджаючи професійній діяльності журналіста?

 

З гостями закладу поспілкувався Олександр Кобзарук і закликав активно користуватися послугами центру.

“Сьогодні, у Вознесенівському районі свято пов’язане з роботую реабілітаційного центру для діток з особливими потребами. Цей об’єкт в рамках соціального захисту всі послуги є безкоштовними, можна проконсольтуватися з спеціалістами, реабілітологами, методистами. Звертаюсь до усіх батьків, у яких є особливі дітки звертайтеся до центру для розвитку ваших діток”зазначив Олександр Кобзарюк.

Біля центру зроблений та обладнаний вхід, знаходиться лавочка, де діти з батьками можуть відпочити. Зроблений косметичний ремонт: новітнє обладнання для занять спортом, їдальня, ігрова кімната.

загрузка...